Altinstar Logo
ALTINSTAR OKEY Dünyanın hiçbir yerinde olmayan ve benzersiz özellikler sunan Altınstar Okey oynamak için hemen bugün başlayın.

Bedava Okey Oyna

SON HABERLER

Fikirleriniz, önerileriniz var mı?

Bildiğiniz gibi Altinstar ekibi olarak sizlere yine iyi ve eğlenceli oyun sunmak için yepyeni version 5 projesi ile meşkuldür. Bu yeni sürümde birçok değişiklik ve yeni özellikler yer alacak. Yapim sürecinde olduğu icin sizlerden şimdilik gizli tutuyoruz.

Daha öncekilerden daha farklı ve eğlenceli olduğundan emin olun!

Önerilerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bize ulaştırmak için support@altinstar.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Altınstar oyunu ile iyi eglenceler dileriz.

10-10-2014
Versiyon 4.1. Geldi!

Sizin için yeni versiyona önemli ve yeni özellikler eklendi.

Günlük Bonus
Her gün oynadıkça "Günlük Bonus" fırsatından yararlanabilirsiniz. Her gün "Günlük Bonus" ve aynı zamanda Extra İkramiyeler alabilirsiniz çünkü Günlük Bonuslar farklı kategorilerden oluşmaktadır.

Altınstar Dollars Satın Al
Altınstar Dollar bakiyenizi arttırmak için artık kolayca Altınstar Dollar paketi satın alabilirsiniz.

Haftanın en iyileri
Sende haftanın en iyi oyuncusu olup ve bu listede yer almak istiyorsan hemen puanları toplamaya başla!

Biz perde arkasında devamlı sizlere iyi oyun sunma çabasındayız. Altınstar oynarken karşılaşabileceğiniz herhangi bir hata, soru veya önerileri bildirmek için sakın çekinmeyin. Bizimle irtibata geçmek için Altınstar destek sayfası´nı kullanınız. 28-02-2014
Altınstar 4.0 versiyonu geldi

Altınstar 4.0 versiyon ile Neler Değişecek?
En son Altınstar 4.0 versiyonunda birçok önemli değişiklik bulabileceksiniz. En dikkat çeken değişiklik ise oyun ıstakasıdır. Yeni sürüm ile yapılan değişiklikler arasında Dollar ve Stars'da değişti. Yapılan tüm değişiklikleri sizler için alt alta sıraladık...

Altınstar Facebook'ta
Altınstar Facebook'ta ve artık facebook'tan da kolayca oynayabileceksiniz. Arkadaşlarınızı davet edebilir ve kimlerin Facebook'ta çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz.

Stars yerine XP (deneyim puanı)
XP puanının gelmesi ile Stars geçersiz olacaktır. XP puanı bir seviye sistemine bağlıdır ve oyuncunun ne kadar iyi olduğunu gösterir. Ne kadar iyi oynarsanız o kadar XP puan alırsınız ve sistemde yüksek seviyeye çıkarsınız.

Tabii ki bu arada kazandığınız ve biriktirdiğiniz Stars kayıp olmuyor. Stars yerine Dollar geliyor ve bu durumda 1 Stars 5 Dollar değerini alıyor. Sistem tarafından edindiğiniz Stars otomatik olarak Dollar'a dönüştürülecek ve Altınstar hesabınıza aktarılacaktır.

Avatarınızı şu an biriktirdiğiniz Stars ile özelleştirebiliyordunuz. Yeni sürümde Altınstar Dollar olarak da özelleştirebileceksiniz.

Altınstar Dollar
Yeni sürümde artik Altınstar Dollar satın alabileceksiniz. Örneğin yeterince Dollarınız yoksa oyunu devam etmek için Altınstar Dollar satın alabilirsiniz. Tabii ki "Time Bonus" alıncaya kadar da bekleyebilirsiniz.

Hediye ve Ekstralar
Altınstarın yeni sürümünde birçok hediye ve ekstralar kazanabilirsiniz. Altınstar'a sık ve düzenli giriş yaparsanız "Günlük odul", Facebook arkadaşlarını davet ettikçe de extra hediyeler kazanabilirsiniz.

Yeni Oyun istakası
Altınstar güncellemesi ile ıstaka yapısı değiştirildi. Yeni ıstaka diğer ıstakaya göre daha stabil oldu. Ayrıca "Drag and Drop" (Sürükle ve Bırak) özelliğini kullanarak "Click and Move" (Tıkla ve Hareket) özelliği eklendi. Her oyuncu kendi yapısı ve yetenekleri dahilinde oyunu kolayca oynayabilir.

Altınstar Özel Masa
Arkadaşlarınızla özel masa mı açmak istiyorsunuz? Bu yeni sürümde artık mümkün... Özel masa açıp, kilit koyabilir ve masanıza sadece davet ettiğiniz kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız masaya gelmedi mi? Masadaki kiliti kaldırabilirsiniz ve diğer oyuncularla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

16-01-2014
Update v4.0
Gelecek hafta için planladığımız büyük v4.0 update nedeniyle, sunucular bazı instabilite gösterebilir.

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

10-01-2014
Altınstar Yakında Facebook'ta
Artık Facebook® içerisinde Altınstar oyna. Yanısıra "Star puanlama sistemi" kaldırılacak ve yerine yepyeni bir XP (experience points / tecrübe puanı) puanlama gelecek. Altınstarı her oynadiginizda XP puan alırsınız.. XP puanları "Seviye Sıralama" sistemine bağlı ve böylece oyuncunun ne kadar iyi olduğunu gösterir.

Son haberleri, bilgileri ve sahne arkası bilgilerini almak için, bizi takip edin!

6-12-2013
AltInstar HIzla Gelişiyor
Asya kıtasına daha iyi hizmet vermek için Turkiye'ye extra sunucular bağlandı. Böylece dünyanın her yerine hızlı ve keyifli oyun sunmaya devam ediyoruz. 30-10-2013
AltInstar Versiyon 3.2 geliyor
Altınstar ekibi yerinde durmayıp oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor. Sizlerin oyun deneyimini kolaylaştıracak bazı küçük ve gerekli değişiklikler yapdık Okey ıstakasında. Perde arkasında, gerekli bağlanti değişiklikleri ve optimizasyonu yaptik.

Bu adımları atarken tabii ki bu arada da yeni AltınStore® icin hazırlıklar içindeyiz. Altınstar ekibi olarak sürekli gelişim içindeyiz ve bu konu ile ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi merakla bekliyoruz.

Önerilerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bize ulaştırmak için support@altinstar.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Altınstar oyunu ile iyi eglenceler dileriz.

10-10-2013
Oyna ve hediyeler kazan!
Altınstar'da oldukça önemli değişiklikler yolda. Pek yakında oyun oynarken birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Artık kazandığınız Altınstar Dollar ile Özel AltınStore® da birbirinden güzel hediyeler biriktirebilirsiniz.

Şu an yenileme hazırlığı içindeyiz ve gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz. Sizde zaman kaybetmeden hemen hediyeler için puan biriktirmeye başlayın!

Bu konu ile ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi merakla bekliyoruz.

27-9-2013
Masa-üstü proğramı sürümünü indirin

Altınstar' ın yeni Masa-üstü proğramı sürümünü yüklemek için şimdi indirin. Bu yeni Masa- üstü versiyonu sayesinde artık Altınstar oyununu bilgisayarında oynayabilirsin. Böylece sürekli bağlantı kurulabilir ve daha yüksek performans sağlaya bilirsin.

Masa-üstü proğramı yüklemek için www.altinstar.com'a gidin ve download butonuna basarak yüklemeyi başlatın.

24-5-2013
AltInstar Versiyon 3.1

Altınstar devamlı geliştirme seçeneklerinde benzersiz özelliklerini sunmaya devam ediyor.

Bu versiyondaki yenilikler:
 • Altınstar Puan sistemi (APS) Altınstar Dollar'a çevrildi!
 • Yeni smileyler eklendi
 • Okey oynarken radyo müzik dinleme seçeneği
16-5-2013
Altınstar Masa-üstü proğramı geliyor!

Altınstar' ın yeni Masa-üstü proğramı en kısa zamanda Pre Release( ön sürüm) için hazır olacak. Bu yeni Masa- üstü versiyonu sayesinde artık Altınstar oyununu bilgisayarında oynayabilirsin. Böylece sürekli bağlantı kurulabilir ve daha yüksek performans sağlaya bilirsin.

Bazı oyuncularımız bu versiyonu test ettiler. Şimdi sıra sende. Sende bize yardımcı olmak istiyorsan, Test-team üyesi olarak müracaat et, bunu support@altinstar.com'a mail yollayarak yapabilirsin. Altınstar Destek Takımı daha sonra ayrıntılı talimatlarla size yardımcı olacaktır. 13-5-2013

Altınstar APS puana veda ediyor!

Yakında Altınstar puanı (APS) Altınstar Dollar'a değiştiriyor. Bu şu anda sahip olduğunuz puan veya puanlama üzerinde hiçbir etkisi olmiyacaktir. Tüm mevcut olduğunuz Altınstar puanlarınız (APS) Altınstar Dollar'a dönüştürülecek.

Gold üyelik kalkacak ve Gold üyelerimiz bu sebebden dolayı yerine extra Altınstar Dollar alacaklar. 6-5-2013

AltInstar Versiyon 3.0

Nihayet Altınstar kullanıcılarının büyük bir heyecanla beklediği güncellemesini sunuyor.

Altınstar.com güncellemesi ile çok şeyi değiştirdi! Sitemizde değişen ve fark edeceğiniz birçok yenilikler yapıldı. Altınstar'da artık Düz Okey'i oynayabileceksiniz. Oyuna girdiğinizde oturmak istediğiniz koltuk seçimi yapabilir ve yanı sıraTürkiye ve Dünya'dan güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. 4-4-2013

Altinstar Okey 101 Stratejisi

Okey oynamak çok kolaydır ama sadece okey oynammak yetmiyor tabii ki, zeka ve yetenek istiyor. Oyundaki hedefiniz rakiplerinizden daha iyi ve güçlü olmaktır. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için aşağıda, aklınızda tutmanız gereken bazı strateji ipuçlarına yer verdik.

19-12-2012
Bedava Gold Üyelik tadInI yaşa…

Bu hafta sonu hızlı bir şekilde puan kazanmayı istermisin?
Nasıl mı? Ozaman özel Okey masalarımızı gözden kaçırmayın.

Bu haftasonu Altınstar'da özel puanlı masalarımız bulunacaktır, bu masalar yüksek Buy-in içeriklidir bu masaları sarı özel bir ikonla tanıyabilirsiniz ve ayrıca size Gold üyeligi tanımaya fırsat veriyoruz. Sadece bu haftasonu 60 saniyelik hızında 101 Okey masalarını sunuyoruz. Bu fırsatları sakın kaçırma. 07-12-2012
DÜZ Okey Özlemİ bİtİyor!

Düz Okey özlemi son buluyor. Altınstar oyuncularını yakında Düz Okey versiyonla buluşturuyor. Altınstar Teknik ekibinin uzun bir çalışmasından sonra en kısa zamanda bu yeni. Düz Okey versiyonunu Altınstar oyuncularına sunmaya hazırlanıyoruz.

Sizleri en yakın zamanda Düz Okey masalarında bekliyoruz! 29-11-2012
AltInstar Full lider listeleri

Altınstar ekibi yerinde durmayıp oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor.

Bu versiyondaki yenilikler:
 • Full lider listeleri
 • Daha hızlı bağlantı ve stabilite
 • Birçok küçük düzeltmeler
Bu yeni sunumla Altınstar 101 okey'e doyamayacaksınız. Dünyanın hiçbir yerinde olmayan ve benzersiz özellikler sunan Altınstar Okey oynamak için hemen bugün başlayın. 16-11-2012
AltInstar Versiyon 2.7

İşte heyecanla bekledigin gün geldi ! Artık sende Facebook hesabınla Altınstara giriş yapabilirsin.

Sadece bununla bitmiyor, Facebook arkadaşlarınıda Altınstar'da oynamaya davet edebılir ve Stars kazanabilirsin. Bunları uygulamak için ne bekliyorsun? Hemen giriş yap ve en son güncellemeyi sende dene.

Dikkat : Mevcut olan Altınstar hesabını ve APS puanların dahil Facebook hesabına dönüştürmek isterseniz, ozaman Altınstar Destek sayfasına başvuru yapabilirsin. Dikkat! Bu yalnızca bir defaya mahsus ve geri alınamaz.

17-10-2012
Altınstar sunucular yeniden yükseltildi

Sonuç olarak size daha hızlı bir oyun, daha hızlı bağlantı ve daha fazlasını getiriyor. Bu güncelleştirme, bir kaç gün içinde çikacak olan Altınstar versiyon 2.7 için bir ön işlemi. Altınstar.com'a bagli kalin ve size oyun masalarında bol şanslar dileriz.

Altınstar Teknik Ekibi 10-10-2012
AltInstar Versiyon 2.6

Altınstar'a bugün yeni bir option eklendi.Bu yeni option ile oyunda istatistikler keyfini yaşayın! Bu istatistikler ile, tekniklerinizi geli;tirip oyun anlayışınızı artırabilirsiniz.

Takip edebilecekleriniz:
 • Oynanma sayısı
 • Kazanılan oyunlar
 • Favori el türü
 • En iyi skor
 • Ceza sayısı
 • Toplam oyun süresi
 • Per açılması / Çift açılması
 • Açılış oranı

Burada sadece kendi istatistiklerinizi degil,rakip oyuncuların istatistiklerini de takip edebilirsiniz. Iyi tahminler elde etmek için rakiplerinizin istatistiklerini izleyin ve riskleri hesaplayın.

24-08-2012
Haftasonu Özel Parti

Altınstar'da haftasonu olan özel masalarımızı dikkate alın. Bu özel masalar yüksek buy-in puanlaması içerir, tabiki bunlar Free oyuncular içinde geçerlidir. Bu masalarda daha fazla Altınstar puanları kazanabilirsin, ve bu sizin Top-10 listesine girmeniz için büyük bir fırsat sunar.

Altınstar "Özel Haftasonu" partisini kaçırmayın...

19-07-2012
Altınstar versiyon 2.5.5

Altınstar Online Okey, oyuncularını yeni bir versiyonla buluşturuyor Bu versiyon hangi yenilikleri iceriyor?

Bu versiyondaki yenilikler:
 • Aynı anda oynayabilir tablo miktarı değişti. Free hesabınızla aynı anda 2 masada oynayabilirsiniz, Silver hesabınızla 3 masada oynayabilirsiniz ve Gold hesabınızla sınırsız masalarda oynayabilirsiniz
 • Sistem 9 sekme arasında bir maksimum sağlar. Eğer yeni bir sekme açmak isterseniz birtanesini kapatınız.
 • Diğer küçük hatalar
Altınstar oynarken karşılaşabileceğiniz herhangi bir hatayı veya hataları bildirmekten çekinmeyin. Bizimle irtibata geçmek için Altinstar Facebook veya destek sayfası'nı kullanabilirsiniz.

Okey oyununda görüşmek üzere!

11-07-2012
Yakında gelecek özellikler Altinstar 2.4

Altınstar versiyon 2.4 online.

Bu versiyondaki yenilikler:
 • Arkadaş listesi - Arkadaş listenize oyuncular ekleyebilir ve bu kişilerin online olup olmadıklarını görebilirsiniz. Bu sayede onların bulundukları oyun masalarına katılabilirsiniz.
 • Genel hata düzeltmeleri ve kullanıcı ara birimi yenilenecektir.

Okey oyununda görüşmek üzere!

26-04-2012
YAKINDA GELECEK ÖZELLIKLER ALTINSTAR 2.4
Profilinizi genişletmek için Altınstar kendi resiminizi yükleme fırsatı verecektir. Kendi resminizi yükleyerek diğer oyuncuların sizin kim olduğunuzu görme fırsatı sağlayın.

Arkadaş listesi ile arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde kimlerin online olduğunu takip edip ve onların oyunlarına katılabilirsiniz.

Bizi takip etmeye devam edin! 26-03-2012
Altınstar Versiyon 2.1
Altınstar 2012'i online Okey oyunun yeni bir versiyonu ile başlıyor. Versiyon 2.1 hangi yenilikleri iceriyor?
 • Ifadeler(Smileys)
  Altınstar ifadeleri ile diğer oyuncular ile sohbet etmek daha ilgi çekici olacak. İletinize b u ifadeler ile kişisel bir dokunuş verebileceksiniz.
 • Oyuncu Bulun
  "Oyuncu bul" sistem ile Altınstar'da arkadaş bulmak artık daha kolay hale gelmiştir. Bu sistem ile arkadaşınızı bulup onun ile yada onlarla bir masa'ya katılabilirsiniz.
Patches & Fixes:
 • Sunucu dengelilik
 • Kullanıcı arabirimi değişiklikleri
 • Genel performans düzeltmeleri
 • Avatar ve giysi düzeltmeler.
Altınstar oynarken karşılaşabileceğiniz herhangi bir hata veya hataları bildirmek için çekinmeyin.Bizimle irtibata geçmek için Altınstar destek sayfası´nı kullanınız. 06-01-2012
ALTINSTAR´A MODERATÖR OLMAK ISTIYORMUSUNUZ?

Altınstar hevesli oyuncular icin, oyuncular ile bize yardımcı olacak oyuncular arıyor. Diğer oyunculara oyun ile ilgili konularda yardımcı olup , özel Altınstar ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz? Okumaya devam ediniz...

05-01-2012
ALTINSTAR bakıma
Altınstar sitemizi kısa süreliğine bakıma aldık. Şuan versiyon güncellemesi yapmaktayız. Akşam üstü saat 8 de dönmüş olacağız. 08-12-2011
ALTINSTAR OYUN RESMİ AÇILIŞI
Altınstar Okey artık resmi olarak hizmetinize sunulmuştur. Sizlere zevkli ve birinci sınıf bir online oyun sunmak için yoğun bir çalışma içerisindeydik. Bu yoğun çalışmalarımız sonucunda artık sizlerleyiz. Sizlere dönem dönem heyecan verici hediyelerimizde olacak. Açılışımızı kutlamak için Altınstar puani (APS) en yüksek olan oyuncumuzu bu ilk promosyon dönemi sonuda bir Playstation-3 ile ödüllendirecegiz. Sizleri Altınstar 101 okey masalarımıza bekliyoruz. 03-08-2011
ALTINSTAR OYUN YAKINDA BAŞLIYOR
Altınstar Okey, Online Altınstar deneme dönemi artık sona eriyor. Biz, tüm oyuncularımıza Altınstar deneme dönemine katıldığı için teşekkür ediyoruz. Altınstar online deneme dönemi sayesinde, oyunda bulunan eksiklikleri tamamlamaya ve sizler için daha zevkli daha iyi tam bir oyun sürümü hazırlamaya çalıştık.

Bu dönem sonunda oyuncularımız arasından birini özel Altınstar Playstation-3 ile ödüllendirmek istiyoruz.

Altınstar oyununun tam sürümü pek çok yeni ve heyecan verici özellikleri ile yakın zamanda hizmetinize sunulacaktır. Bu yeni sürümu hayata gecirdigimizde oyunu tekrar açıp giriş yapıp, isminizin görünüp görünmedigini kontrol etmeniz gerekmektedir! 10-06-2011
ALTINSTAR BETA 2.0 ONLINE
The Altınstar Beta yenilenmiş ve gelişmiş olarak geri döndü! 2. Beta sürüm Okey oyunumuz şimdi yeniden çevrim içi. Yazboz, kayıt sistemi ve her yerde oynayabilme gibi bazı özelliklerini geliştirdik. Lütfen beta/test sürümün bazı program hatalarının hala bulunabileceğini unutmayınız. Bu hataları Altınstar iletişim penceresinden bize iletebilirsiniz. Altınstar ile size bol eğlenceler! 15-04-2011
ALTINSTAR BETA 2.0
Altınstar Beta'nın yeni sürümü bu hafta piyasaya çıkıyor. Bazı program hatlarını gidermek ve oyunu daha iyi bir seviyeye çıkarmak için sıkı bir çalışma içindeyiz. Bu arada mevcut Beta internetten kalkacak ve böylece sunucuları da iyileştirebileceğiz. Yeni Altınstar çevrimiçi Okey Beta 2.0 nin online oldugu anı kacırmamak için bizi izlemeye devam ediniz. 12-04-2011
ALTINSTAR BETA GERİ DÖNDÜ!
Altınstar Beta yeniden çevrim içi! Birçok ana konuda iyileştirme yaptık ve umarız akıcı bir şekilde oyunu oynayabileceginiz bir seviyeye getirdik. Lütfen oynarken karşılaştığınız sorunları bize bildiriniz.

APS puanlarının doğru bir sekilde güncellenmemesi sorunu bilgilerimiz arasındadir .Bu yeni sürüm ile bu sorununda ortadan kalkacagına inanıyoruz. Bu beta/test sürümüne bağlı bakım çalışmaları nedeni ile önümüzdeki haftalar içinde sunucu beklenmedik bir zamanda çevrim dışı olabilir. Betayı yeniden düzenleyip en kısa sürede tekrar hizmetinize sunacağız.

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürlerimizi sunarız. Oyuna son halini verebilmek ve bazı sorunları gidermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin. 01-04-2011
ALTINSTAR BETA ÇEVRİM DIŞI
Beklentimizin üzerindeki sayıda oyuncunun çevrim içi olmasından dolayı önceden hesaba katamadıgımız sorunlara bağlı olarak Altınstar Beta oyunumuzu çevrim dışı bırakmak zorunda kaldık. Bu talihsiz bir sorun olup bu erken test süreci içinde maalesef ortaya çıkabilmektedir. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Bu sorunları gidermek ve oyunculara 101 Okey oyunun en son şeklini sunmak için sürekli çalışmaktayız. Beta'nın tekrar çevrim içi olduğu anı kacırmamak için bizi izlemeye devam edin. 30-03-2011
ALTINSTAR BETA ÇIKTI!
Altınstar çevrim içi Okey 101 Beta nihayet çıktı! Oyunu başlatmak için oyna butonuna tıklayınız. Eğer her hangi bir sistem hatası ile karşılaşırsanız lütfen Altınstar iletişim sayfasından bize ulaşarak bunları bize bildiriniz. Beta oyunu ile bol eğlenceler dileriz! 29-03-2011
29 MART'DA BETA BAŞLIYOR
Bazı güvenlik sorunlarını gidermek için sıkı bir çalışma içindeyiz. Altınstar çevrim içi Okey Oyunu Beta 29 Mart salı günü başlıyor. Sizleri Okey masalarında çevrim içi görmeyi bekliyoruz. 25-03-2011
OKEY 101 RESMİ KURALLARI
Okey 101'in nasıl oynandığını sitemizde bulunan Okey 101'in oyun kurallarını okuyarak ögrenebilirsiniz.Bu sayede güçlü taktikler geliştirip,bu taktikleri Altınstar Okey 101 ile hayata geçirebilirsiniz! 24-03-2011
24 MART'DA BETA BAŞLIYOR
Aylar süren sıkı bir çalışma sonunda Altınstar çevrim içi Okey Oyunu 'nu 25 Mart cuma günü başlatacağımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Beta ile oynayıp, bize oyunu geliştirmek icin yaptığınız yardımlardan dolayı hoş bonuslar kazanın! Altınstar Facebook sayfasında ki gelişme bloğundan nasıl giriş yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz,bu anı kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. Açılış tarihimiz değişebilir. 11-03-2011
BETA AÇILIŞI ÇOK YAKINDA!
Altınstar oyunu son şekli ile çok yakın zamanda hizmetinizde.Oyunumuzu en iyi şekilde hizmete sunmak istedigimiz için açılış icin kesin bir tarih veremiyorum. Ama Beta'yı 3 hafta içinde hizmetinize sunmayı hedefliyoruz. İlk Altınstar oyuncuları arasına katılıp bize sistem hatalarını bildirerek oyunu kısa zamanda iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz. Altınstar gelişme bloğundan bizi takip edip tam açılış tarihini buradan öğrenebilirsiniz. 24-02-2011
OYUN İÇİN DEĞİŞİK DİLLER
Oyun piyasaya çıkınca Altınstar oyunun her ülkenin kendi dilindeki versiyonlarını da sunmak için sıkı bir çalışma içindeyiz. İngilizce ana dil olarak kalacaktır ancak Türkçe, Almanca, İspanyolca ve diğer dillerde lokalize edilmiş sürümlerini de hizmete sunacağız. Oyun esnasında ekran dilini de seçebileceksiniz. 15-01-2011
ALTINSTAR GELİŞME BLOĞU
Altınstar gelişim bloğuna hoş geldiniz. Türk Okey çevrim içi oyunu, Altınstar'ın piyasaya çıkması ile ilgili son gelişmeleri burada izleyebilirsiniz.

Sizlere nihayetinde zengin ve anlamlı bir çevrim içi oyun deneyimi sunmak için uzun ve zorlu bir dönemden geciyoruz. Henüz bu işin ne zaman biteceği ve sunum gününün tam tarihinin ne olacağı hakkında bizim de tam olarak bir fikrimiz yok ama bu bloğtan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Oyun piyasaya çıkınca sizleri tekrar çevrim içi görmek umudu ile! 11-01-2011