Okey İndir

Altinstar.com sizlere gönül rahatlığı içerisinde bedava 101 okey indirme firsati sunuyor. Hızlı ve güvenilir şekilde okey oyununu indirip bilgisayar üzerinden dilediğiniz zaman bedava okey oynaya bilirsiniz. Hemen Okey 101 indir ve bedava okey oyun keyfini bizimle yaşa.

Okey Oyunu İndir
Oyunu bilgisayara yükle
Altinstar

Okey İndir

Okey oyunu indirmek için 'Oyunu İndir' düğmesine basın ve açılan pencerede 'Çalıştır' seçeneğini tıklayın. Altınstar yükleme sihirbazı artık bilgisayarınıza indirilecektir. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Güvenlik uyarısı gelirse, 'çalıştır' seçin ve kolayca tüm adımları uygulayın.

Altinstar

Giriş yap

Altınstar programını Masa-üstü veya Uygulama menüsünden acın. Altınstar oto-güncelleyici gerekli dosyaları güncelleyecektir. Bu işlem net hızınıza bağlı oldugu için, biraz zaman alabilir. Facebook® veya Altınstar hesabı ile giriş yapın veya kolayca yeni hesap oluşturun.

Altinstar

Okey oyna

Hesap oluşturduktan sonra, oyun oynamaya başlayabilirsiniz! Oyuna hemen ve hızlı başlamak istiyorsanız "Oyna" tıklayın veya lobide oyun seçiniz. Oyun deneyimini geliştirmek için kendi avatarınızı veya özelleştirme seçeneklerinizi değiştirin. Hadi Altinstar'da Okey keyfini çıkarın!

En sık görülen sorunlar

Okey oyununun yüklenmesi internet hızınıza bağlı olarak zaman alabilir. Yükleme işlemi tamamlanıncaya kadar ekran siyah olabilir ve bu işlem uzun sürebilir. Bu yüzden sabırlı olmanız gerekecektir.
Intel® or AMD®, 2GHz veya daha hızlı processor, en az 2GB RAM (4GB tavsiye), Windows® 7 / 8 / 10
  • 1) Altınstar Programını sisteminizden Kaldırın (Uninstall)
  • 2) Windowas Sisteminizde "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçenekleri'ni açın: Daha fazla bilgi için buraya tıklayın
  • 3) Altınstar klasör dosyasını siliniz: C:\ >> Kullanıcılar >> "Kullanıcı" >> AppData >> Roaming >> Altinstar (bu dosyayi siliniz) (Yukaridaki "Kullanıcı" olan yere, windows daki kendi kullandığınız kullanıcı adınızı seçiniz)
  • 4) Altınstar Programını yeniden indirin ve sisteminize yükleyiniz. Oyunu indir
Altınstar tarafından gönderilen onay e-postasındaki kullanıcı adınızın ve şifrenizin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Eğer böyle bir e-posta almadıysanız, yanlış bir e-posta adresi girmiş olabilirsiniz. Lütfen bize doğru e-posta adresinizi ve kullanıcı adınızı yollayınız. Altınstar iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Altinstar Okey Special Avatars

Okey Oyna - Bedava ve Canlı Okey 101 ve Düz Okey Oyunu

Okey oynamak mı istiyorsun? Altınstar dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla ve arkadaşlarınızla Okey 101 ve Okey Düz oynama fırsatı sunuyor.

Oyuncuların iyi şekilde faydalanabilmesi için Altinstar.com sürekli güncellenmekte ve yenilikleri sizler için takip etmektedir. Altinstar Okey Salonları yepyeni bir heyecan veriyor. Haydi siz de zaman kaybetmeden hemen bugün Okey Yüzbir veya Okey Düz oynamaya başlayın! Altındaki üç seçenekten birini secin ve hemen Canlı ve Bedava Okey Oynayın.