Altinstar Logo
»

OYUNU İNDİR VE YÜKLE

Hemen Altınstar oyna Yüksek performans ve bağlantı için oyunu bilgisayarına indir ve yükle. Masa-üstü programı aç ve hemen oyna.

Oyunu indir ve Yükle
»

Altınstar.com'da oyna

Altınstar Oyunu açınız Oyun penceresini açınız. Bu işlem net hızınıza bağlı oldugu için, biraz zaman alabilir. Tamamlana kadar bekleyinız.

Tarayıcı içinde Oyna
»

Altınstar Facebook'ta Oyna

Kolayca Giriş Yapın Kolayca Altınstar oyunu Facebook'ta oyna. Özel hesab açmadan hızlıca Okey Oyna. Altinstar Okey keyfini çıkarın!

Facebook'ta Oyna
 

Altınstar Sistem GEREKSİNİMLER

PC: Intel® veya AMD®, 2GHz veya daha hızlı processor, en az 1GB RAM (2GB tavsiye), Windows® XP, Vista veya Windows® 7.
Mac: Intel Core™ Duo 1.83GHz veya daha hızlı processor, Mac OS X v10.5 veya üzeri, en az 1GB RAM (2GB tavsiye).
Adobe Flash Player 11.1 ve üzeri yüklü olması gerekir. En iyi performans elde etmek için Google Chrome veya Internet Explorer 9 kullanmanızı öneririz.

Microsoft Windows 8   üzerine yükleme

Altınstar'ı yüklerken Windows 8® Smartcreen uyarı penceresi çıkabilir.

Altınstar yeni bir uygulama olduğu için, henüz Windows Trusted Listesine dahil değildir. Bu tamamen normal ve güvenlidir ve devam etmek için "Ek bilgi" ve "Yine de Çalıştır" butonuna tıklamalısınız.

En sık görülen sorunlar

Altınstar oyunu yüklenmiyor. Karşıma bir siyah ekran çıkıyor. Okey oyununun yüklenmesi internet hızınıza bağlı olarak zaman alabilir. Yükleme işlemi tamamlanıncaya kadar ekran siyah olabilir ve bu işlem uzun sürebilir. Bu yüzden sabırlı olmanız gerekecektir.

Altınstar yüklerken siyah görüntü ekranda takılı kalıyor. Adobe Flash Player'ın son versiyonuna sahip olduğunuzdan emin olun. Flash player'ın güncellenmesi icin altındaki güncelleme butonuna tıklayınız. Tarayıcınızı yeniden başlatmanız (kapatıp tekrar açmanız) gerekir. Bu işlemi yaptiktan sonra,Altınstar yükleme işlemini tekrar başlatınız

Açılır ekran (pop-up) açılmıyor. Eğer bu pencere açılmiyor ise, bu pencerelerin açılımını engelleyecek herhangi bir yazılım olup olmadığını kontrol ediniz. Ayrıca, Javascript tarayıcınızın etkinleştirilmiş olduğundan emin olun. Javascript açmak için tarayıcınızın ayarlarını lütfen kontrol ediniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Altınstar sitesine giriş yapamıyorum. Altınstar tarafından gönderilen onay e-postasındaki kullanıcı adınızın ve şifrenizin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Eğer böyle bir e-posta almadıysanız, yanlış bir e-posta adresi girmiş olabilirsiniz. Lütfen bize doğru e-posta adresinizi ve kullanıcı adınızı yollayınız. Altınstar iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.